پشتیبانی و فروش (16-20) : 09382722934 ایمیل : Info@smsparsian.com

درباره ما

پیامک پارسیان درباره ما

درباره ما

درباره ما (سامانه پیام کوتاه پارسیان)

 مرکز خدمات اینترنتی پیام کوتاه پارسیان به شماره عضویت ۵۱۰۳۰۴۷۲ سازمان نظام مهندسی رایانه ای خراسان رضوی از سال ۸۸ فعالیت خود را در حوزه خدمات اینترنتی ارزش افزوده ( پنل پیامکی ارسال و دریافت پیام کوتاه ، فروش خطوط اختصاصی و … ) آغاز نموده و نماینده اپراتورهای ۰۲۱,۹۰۰۰,۵۰۰۰۱,۵۰۰۰۲,۵۰۰۰۴,۵۰۰۰۹,۱۰۰۰,۲۰۰۰,۳۰۰۰ می باشد .

این مرکز خدمات خود را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت عرضه می نماید ، سرویس ها و امکانات این مرکز آماده ارائه خدمات جهت ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی صوتی و متنی تکی و انبوه (گروهی) با استفاده از پنل تحت وب رایگان ( ارسال و دریافت پیامک بدون نیاز به سخت افزار ) از شماره خط اختصاصی دلخواه و یا با خطوط اشتراکی رایگان (۳۰۰۰۵۰۵ ، ۲۰۰۰۱۴۵ ، ۱۰۰۰۹ ، ۵۰۰۰۹ ،۰۲۱۰۰۰۲۰۰۰ , ۰۹۹۰۲۸۴۰۱۷۴, …) به بانک مناطق و مشاغل کل کشور و کاربران وایبر و تلگرام و با قلبلیت ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های بلک لیست مخابرات بوسیله خطوط خدماتی اشتراکی و سیم کارت به تفکیک استان،شهر،کدپستی،جنسیت و سن می باشد.

مشتریان محترم می توانند جهت ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه و یا خرید خط اختصاصی و طرح های فروش از فرم ثبت نام اقدام نمایید،همچنین می توانید تعرفه ارسال هر پیامک و هزینه خرید خط اختصاصی را در صفحه تعرفه ها مشاهده نمایید. در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی شما مشتریان گرامی بوده و خواهیم بود ( ان شاء الله )

logo-samandehi


طراحی شده برای پیامک پارسیان توسط تیم حرفه ای سئو پارسیان
هرگونه کپی برداری از تمام یا بخشی از محتوی این سایت بدون ذکر نام و لینک منبع ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.