پشتیبانی و فروش (16-20) : 09382722934 ایمیل : Info@smsparsian.com

سوالات متداول پیامک پارسیان

پیامک پارسیان سوالات متداول پیامک پارسیان

سوالات متداول پیامک پارسیان

سامانه پیام کوتاه چیست؟

سامانه پیام کوتاه پارسیان یک نرم افزاری تحت وب (اینترنت) می باشد که به شما این اجازه را میدهد که پیام کوتاه های خود را بصورت تکی یا گروهی از هر مکانی که به اینترت دسترسی دارید و از هر دستگاهی که بوسیله آن بتوانید وارد اینترنت شوید ارسال و دریافت کنید.

 

خدمات ارزش افزوده چیست؟

خدمات ارزش افزوده به اختصار به تمامی سرویس هایی اطلاق می گردد که بر بستر سرویس های پایه مانند پیام کوتاه (SMS)، پیام چند رسانه ای (MMS)، دیتا (GPRS)و USSD ارائه می شوند. . این خدمات که می توانند در صنایع بسیار مختلف، برای توسعه بازار، با صرف هزینه بسیار کم و یا ناچیز مورد استفاده قرار گیرند، با نام خدمات ارزش افزوده (VAS) شناخته می شوند.

خدمات ارزش افزوده تلفن همراه یا Mobile Value Added Services  که به اختصار از آن به عنوان MVAS یاد می شود، به خدماتی گفته می شود که اپراتورهای تلفن همراه فراتر از خدمات اصلی خود که شامل مکالمه صوتی و پیامک، اینترنت است به کاربر ارائه می دهند. این خدمات که اغلب در قالب یک نوع سرویس به کاربران ارائه می شوند شامل موضوعات مختلفی نظیر: اطلاع رسانی و اخبار، سرگرمی، سلامت و بهداشت و… هستند.

سامانه پیام کوتاه شما چگونه کار می کند؟

سامانه پیام کوتاه پارسیان بصورت حرفه ای به مرکز پیام کوتاه اپراتور تلفن همراه متصل میشود و پیام کوتاه های شما را با سرعت بسیار بالایی ارسال مینماید.

 

آیا برای استفاده از این سامانه به سخت افزار خاصی نیاز است؟

خیر. برای استفاده از سامانه پیام کوتاه پارسیان هیچگونه سخت افزار و قطعه کامپیوتری نیاز ندارید ، بلکه با اتصال به اینترنت و وارد شدن به سایت مربوطه میتوانید نسبت به مدیریت این سامانه اقدام کنید.

 

چگونه می توان از سامانه پیام کوتاه شما استفاده کرد؟

ما به هر پنل کاربری یک یا چند شماره اختصاصی بنا بر درخواست کاربر در نظر خواهیم گرفت .

 

پیامک من با چه شماره ای ارسال می شود؟

پس از خرید این سامانه از ما ، شما میتوانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار شما قرار میگیرد ، از طریق فرم مربوطه وارد پنل کاربری خود شوید و پیامکهای شما از شماره اختصاصی خریداری شده توسط شما ارسال می شود

 

چرا سامانه شما رایگان میباشد ؟

چون هدف ما در smsparsian.com جذب مشتریان بیشتر می باشد

 

چرا تعرفه پیامکهای شما از تمامی سامانه ها ارزانتر میباشد؟

دلیل ارزان بودن تعرفه پیامکها این سامانه به این دلیل است که روزانه تعداد زیادی پیامک از این سامانه توسط کاربران ارسال میگردد. همین امر باعث شده تا به علت خرید بالاتر از اپراتور ۳۰۰۰ شامل تخفیف ویژه گردیم .

 

ثبت رایگان و استفاده از این سرویس چگونه میباشد ؟

جهت اطلاع از نحوه خرید خدمات می توانید به صفحه راهنمای خرید اینترنتی  مراجعه نمایید

 

آیا در ارسال پیامک به اپراتورهای مختلف همانند تالیا یا ایرانسل و دیگر اپراتورها محدودیت دارم ؟

خیر سامانه smsparsian.com با تمامی اپراتورها سازگار بوده و به تمامی اپراتورهای تلفن همراه کشور قادر به ارسال پیامک میباشید.

 

سامانه تحت وب پیام کوتاه چه برتری هایی نسبت به تلفن همراه و مودم GSM دارد؟

سامانه از هر نقطه برای کاربر سامانه در دسترس خواهد بود و میتواند فقط با داشتن User , Password خود و اتصال به اینترنت اقدام به انجام امور کند، اما مودم GSM تنها از طریق یک دستگاه و با نصب طاقت فرسای سخت افزار و نرم افزار . سامانه هیچگاه خاموش و یا قطع نمی شود اما مودم GSM و کامپیوتر متصل به آن با قطع برق از کار می افتد.

سامانه هیچ محدودیتی در تعداد ارسال و یا دریافت پیام کوتاه در طول یک روز ندارد. اما سیم کارت های دائمی و یا اعتباری توسط اپراتور ها دارای محدودیت روزانه میباشند.

سامانه با حداقل سرعت ۶۰ پیام کوتاه در ثانیه کار می کند اما در ارسال با مودم GSM در بهترین حالت ۶ پیام در دقیقه ارسال می کند.

سامانه ابزارهای جانبی مختلفی برای مدیریت، ارسال و دریافت پیام کوتاه در اختیار مشترک قرار می دهد اما مودم GSM فقط به ارسال می پردازد و عملاً به یک کامپیوتر همیشه روشن نیاز دارد.

 

آیا می توان به صورت ناشناس پیام کوتاه ارسال کرد؟

امکان ارسال پیام کوتاه ناشناس وجود ندارد اما می توان از نام تجاری به عنوان جایگزین مناسب شماره مجازی پیام کوتاه، استفاده کرد.

 

چگونه می توان از ارسال پیام کوتاه و رسیدن آن به دست مخاطب اطمینان حاصل کرد؟

سامانه تمامی مراحلی که یک پیامک از نرم افزار تا گوشی مخاطب طی می کند را بصورت دقیق به شما نمایش می دهد و شما در هر لحظه می توانید از وضعیت پیامک ارسالی خود مطلع شوید.

 

آیا دریافت پیام کوتاه هم هزینه دارد؟

با اینکه اکثر شرکتها برای این سرویس هزینه دریافت میکنند اما سامانه پیامک پارسیان بابت این سرویس هیچگونه هزینه ای دریافت نمیکند

 

سرویس دهی و پشتیبانی شما چگونه میباشد؟

پشتیبانی این سرویس به عهده شرکت تحلیل گران فردوس میباشد واز ۸ صبح الی ۸ شب می باشد

 

آیا در سامانه smsparsian.com قادر به ثبت مشتری و گروه بندی آنها هستم ؟

بله شما قادر خواهید بود تا برای مشتریان خود ابتدا یک گروه تعریف و سپس اطلاعات آنها را یا به صورت تکی و یا از طریق فایل وارد کنید

 

شماره اختصاصی چیست ؟

بر روی تمام سامانه های smsparsian.com یک شماره ۸ رقمی وجود دارد که با این شما قادر به ارسال پیامک و استفاده از تمامی قسمتها به جزء دریافت پیام متنی و تعریف و تخصیص کدها دریافت پیامک می باشید . سامانه smsparsian.com از این امکان برخوردار است که چندین شماره دیگر را ساپورت نماید. کاربر قادر است برای سامانه خود شماره اختصاصی ۸ رقمی یا ۱۰ رقمی یا ۱۲ رقمی و یا ۱۴ رقمی خرید نماید.

 

هر پیامک فارسی و انگلیسی دارای چند حروف و یا کاراکتر می باشد . اگر متن پیامک بیشتر از تعداد مجاز باشد پیام ارسال میگردد؟

هر پیام فارسی ۷۰ کاراکتر می باشد و هر پیام انگلیسی ۱۶۰ کارکتر می باشد . اگر تعداد حروف و یا کاراکترها از ۷۰ در فارسی و ۱۶۰ در انگلیسی بیشتر گردد پیام ارسال گریده و بر اساس تعدا کارکترهای اضافه شده از شارژ پیامکها کم خواهد شد به طور مثال یک متن ۷۱ کاراکتری دو عدد پیامک محسوب می گردد.

 

آیا سامانه قابلیت اضافه نمودن بخشهای سفارشی را دارد ؟

بلی شما قادر خواهید بود تا درخواستها و سفارش خود را به پشتیبانی سامانه تیکت بزنید تا بعد از بررسی برای شما فعال گردد.

 

اعتبار SMS مشتری تا چه مدت در حساب وی باقی می ماند؟

تا زمان اعتبار خط در حساب مشتری باقی می ماند.

 

از سیستم ارزش افزوده VAS چه میدانید؟

تبلیغات صورت گرفته از سمت برخی سامانه ها در خصوص این سرویس به منظور دریافت پروپوزال و ایده از جانب شما و ارائه به یک شرکت واسط (Content Provider) بوده است که در این شیوه معایب زیر به وضوح مشاهده می گردد:
+ در شیوه های قبلی، طرح و ایده شما باید توجیه اقتصادی بسیار بالا و گسترده باشد و نمی توانید طرح های کوچک و محلی و البته تکراری را ارائه نمایید.
+ سهم سود برای ارائه دهنده ایده در این گونه موارد بسیار ناچیز می باشد و صرفه اقتصادی ندارد.

 

چگونه می توان شماره ای را از بلک لیست مخابراتی خارج نمود؟
جهت ارسال پیامک به کسانی که در بلک لیست مخابراتی قرار دارند دو راهکار زیر پیشنهاد می شود :
۱٫ فعالسازی مجدد دریافت پیام تبلیغاتی توسط کاربر
۲٫ ارسال پیامک با خطوط خدماتی

خطوط خدماتی چیست ؟
طبق ابلاغیه شرکت ارتباطات سیار ایران از اول اردیبهشت ماه سال ۹۲ ، سرشماره های ارسال پیامک به دو شاخه خدماتی و تبلیغاتی دسته بندی می شوند.
شماره های خدماتی متعلق به شرکت ها، دفاتر و سازمان هایی است که پیامک هایی با محتوای کلی، مشخص و در محدوده کاری همان مجموعه برای مخاطبانی شناخته شده که خود درخواست دریافت این پیامک ها را داده اند، ارسال می کنند ومحتوای آن اطلاع رسانی و ارائه خدمات به افراد داوطلب و شناخته شده است. 

 

چگونه می توان خطی را خدماتی کرد؟
در صورتی که دارای ارگان حقوقی هستید، فرم های زیر را متناسب با خط اختصاصی خود پرینت نمایید و با ثبت اطلاعات حقوقی و مهر و امضا از بخش پشتیبانی > درخواست خط خدماتی اقدام به ارسال فرم نمایید.

 

خط اشتراکی خدماتی چیست؟

این خط با امکان عبور از بلک لیست جهت ارسالهایی که جنبه اطلاع رسانی دارند به سامانه اضافه شده است و بین تمامی کاربران متقاضی به اشتراک گذاشته شده است.
جهت فعال سازی خط کافیست از بخش پشتیبانی پنل کاربری درخواست خود را در قالب تیکت ارسال نمایید.
لازم به ذکر است :
۱٫ این خط عمومی بوده و فقط با آن امکان ” ارسال” پیامک را دارا هستید.
۲٫ تنها ارسال با محتواهای اطلاع رسانی تایید خواهد شد و در صورت انجام ارسال های تبلیغاتی، خط از پنل کاربر حذف خواهد شد.
۳٫ فقط مجاز به ارسال پیامک به مشترکین خود هستید. (کسانی که انتظار دریافت پیامک را دارند)

طراحی شده برای پیامک پارسیان توسط تیم حرفه ای سئو پارسیان
هرگونه کپی برداری از تمام یا بخشی از محتوی این سایت بدون ذکر نام و لینک منبع ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.