پشتیبانی و فروش (16-20) : 09382722934 ایمیل : Info@smsparsian.com

اپراتورهای اصلی ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۰

پیامک پارسیان اخبار اپراتورهای اصلی ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۰
اپراتورهای اصلی

اخبار

اپراتورهای اصلی ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۰

اپراتورهای اصلی ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۱,۵۰۰۲

شرکتهای ارائه دهنده خطوط ارسال و دریافت پیامک انبوه که به صورت مستقیم با ارتباطات سیار در ارتباط می باشند شرکت های محدودی می باشند، باقی شرکت ها نمایندگی و زیر مجموعه ای از شرکت های نامبرده می باشند.

به اختصار اطلاعات این شرکتها  عبارتند از :

۱- شرکت رهیاب رایانه گستر با سرشاخه انحصاری ۱۰۰۰ 

در سال ۱۳۸۴ شرکت رهیاب پا به عرصه خدمات مخابرات کشور گذاشت و به عنوان اپراتور اول ارائه خدمات ارزش افزوده پیام کوتاه کشور برگزیده شد. در این خصوص نیز ارسال ماهانه بیش از ۳۰۰               میلیون پیامک انبوه و ارائه سرویس های متنوع ارزش افزوده، نشان از موفقیت شرکت دارد.

۲-شرکت آتیه داده پرداز با سرشاخه انحصاری ۲۰۰۰ 

۳-مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) با سرشاخه انحصاری ۳۰۰۰ 

کسب و کار مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)، به عنوان شرکت تخصصی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به دو روش زیر محقق می‌گردد:
سرمایه‌گذاری مشارکتی با بخش‌‌های خصوصی و غیر دولتی: بر اساس این رویکرد تا کنون ۹ شرکت با مشارکت بخش‌های خصوصی و غیردولتی تاسیس گردیده است.

۴-شرکت رهیاب پیام گستران با سرشاخه انحصاری ۵۰۰۰۱ 

۵-شرکت راهکار سرزمین هوشمند با سرشاخه انحصاری ۵۰۰۰۲ 

شرکت راه‌‏کار سرزمین هوشمند، ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﺭﺳﻤﻲ ﺩﺭ سال ۸۴ ﺗﺤﺖ ﺷﻤﺎﺭﻩ ۲۶۶۸۶۰ ﺩﺭ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﺛﺒﺖ ﺷﺮﻛﺖ ﻫﺎی ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﺛﺒﺖ ﺭﺳﻴﺪ ﻭ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ مبتنی بر سند چشم انداز سازمان دنبال نموده است.

۶-شرکت ارمغان راه طلایی با سرشاخه انحصاری ۵۰۰۰۴ 

۷-شرکت پیام افزار پیک آسا (آسانک) با سرشاخه انحصاری ۰۲۱

 

سامانه ارسال پیام کوتاه پارسیان نماینده اپراتورهای ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، ۰۲۱ با کمترین قیمت و برترین کیفیت جهت ارسال پیامک صوتی و تکی انبوه و تکی با استفاده ار پنل تحت وب رایگان به بانک مناطق و مشاغل کل کشور و کاربران تلگرام (حتی بلک لیست مخابرات) به تفکیک استان، شهر، کد پستی، جنسیت و سن آماده ارائه خدمات می باشد.

 

برچسب ,

نوشته شده توسط پیامک پارسیان

مرکز خدمات پیام کوتاه پارسیان با 10 سال سابقه , نماینده اپراتورهای 021 ,5000 ,1000 ,2000, 3000 خدمات خود را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت جهت ارسال پیامک متنی و صوتی تکی و انبوه با استفاده از پنل تحت وب رایگان به بانک مناطق و مشاغل کل کشور و کاربران تلگرام (حتی شماره های بلک لیست مخابرات) به تفکیک استان ، شهر، کدپستی، جنسیت و سن ارائه می نماید.

http://www.smsparsian.com/

دیدگاه بسته شده است

طراحی شده برای پیامک پارسیان توسط تیم حرفه ای سئو پارسیان
هرگونه کپی برداری از تمام یا بخشی از محتوی این سایت بدون ذکر نام و لینک منبع ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.